Pliki M od 0,04 zł!
Language
Polski
Angielski
×

O Interactive Stock

O usłudze

InteractiveStock oferuje setki tysięcy wysokiej jakości stockowych zdjęć i ilustracji, które udostępniamy Ci na licencji obejmującej ich szerokie wykorzystanie, również komercyjne, w reklamie, prasie, witrynach internetowych i blogach.

Przede wszystkim jednak — InteractiveStock to pierwszy i jedyny w świecie stock, w którym możesz edytować obrazy przed pobraniem.

Większość naszych obrazów do fotomanipulacje złożone z pojedynczych elementów – zdjęć osób, przedmiotów, teł. Jednym z modułów naszej aplikacji jest webowy edytor, przy pomocy którego możesz dowolnie zmieniać ich położenie i rozmiary; możesz także usuwać je i dodawać nowe lub wymieniać na inne. Kompozycje, które tworzysz w ten sposób, możesz później pobrać bądź jako pliki .jpg, bądź też jako źródłowe .psd/.svg przygotowane do dalszej edycji w programie graficznym.

Jesteśmy dumni również z naszej kolekcji cut-outów: przeszło 200 000 obrazów przygotowanych do użycia w fotomontażach i fotomanipulacjach. Są to fotografie pojedynczych przedmiotów, postaci i teł, które były robione w zawsze jednakowym, neutralnym oświetleniu i dokładnie szparowane, abyś mógł łatwiej i szybciej używać ich we własnych projektach.

Wszystkie nasze obrazy są dystrybuowane w systemie royalty-free, co znaczy, że pobieramy opłatę za ich używanie tylko raz. Kupujący może potem używać ich wiele razy w wielu różnych projektach, bez żadnych dodatkowych formalności i opłat.

Weryfikacja płatności
Proszę czekać na zakończenie obsługi płatności

Transakcja przebiegła pomyślnie!

Cena:

Pobierz
Zamknij

Zamknij

Zamknij