Pliki M od 0,04 zł!
Language
Polski
Angielski
×

FAQ

Gdzie mogę pobrać fakturę?

Przejdź do działu “Moje Konto” w panelu użytkownika (https://interactivestock.pl/pl/Profile/Account) i wybierz kolejno: “Moje zamówienia” > numer zamówienia, dla którego chcesz pobrać fakturę > “Pobierz obraz faktury”.

W jaki sposób mogę używać obrazów pobranych z InteractiveStock?

Zgodnie z naszą standardową licencją royalty-free plików pobranych z InterctiveStock możesz używać w dowolnym celu, w tym komercyjnych i reklamowych, w witrynach internetowych, blogach, plakatach i ulotkach, prezentacjach, a nawet na produktach przeznaczonych na sprzedaż. Uzyskując licencję na treść zawartą w pliku, uzyskujesz uprawnienie do używania jej w dowolnej liczbie projektów, z zastrzeżeniem odpowiednich postanowień licencji.

Wyjątek dotyczy obrazów udostępnianych jako “tylko do użytku redakcyjnego” — te obrazy przedstawiają łatwe do zidentyfikowania znaki towarowe, miejsca oraz osoby, które nie udzieliły odpowiedniej zgody na komercyjne wykorzystanie ich wizerunku. Obrazy takie mogą być wykorzystane wyłącznie w materiałach dziennikarskich i publicystycznych publikowanych w gazetach, czasopismach, blogach, portalach internetowych oraz w innego rodzaju materiałach, jeśli nie publikuje się ich dla zysku, a dotyczą tematów lub zdarzeń budzących społeczne zainteresowanie.

W żadnym wypadku wolno używać naszych obrazów w celach:

  • mających charakter rasistowski, dyskryminujący, pornograficzny lub nieobyczajny albo naruszających cudze dobra osobiste;
  • sugerujących, że model przedstawiony na zdjęciu jest autorem jakichkolwiek publikowanych razem z tym zdjęciem oświadczeń i treści;
  • wszelkich innych, jeśli polegałyby na wprowadzaniu do obrotu w wersji niezmienionej.

Czy na podstawie pobranych z InteractiveStock obrazów mogę tworzyć projekty grawerunków, nadruków na koszulki lub kubki, druków na płótnie itp., które zamierzam później sprzedawać?

Tak, jak najbardziej. Nie możesz jedynie włączać pobranych obrazów do usług elektronicznych, które polegałyby na sprzedaży obrazków, e-kartek czy szablonów stron internetowych.

Czy mogę prezentować takie projekty na swojej stronie internetowej?

Tak.

W jaki sposób mogę używać wersji poglądowych (próbek)?

Jeśli chcesz sprawdzić, czy dany obraz wyglądałby dobrze w twoim projekcie, możesz zawsze pobrać bezpłatną wersję poglądową ze znakiem wodnym (próbkę). Aby to zrobić, wyświetl szczegółowy profil danego pliku i kliknij umieszczony poniżej miniatury link “Pobierz próbkę”. Prewki nie są przedmiotem licencji.

Nie mogę otworzyć pliku pobranego z Interactive Stock.

Aby otworzyć do edycji plik .psd, potrzebujesz programu Adobe Photoshop (zalecany), GIMP lub innego dostatecznie zaawansowanego edytora grafiki rastrowej.

Aby otworzyć do edycji plik .svg, potrzebujesz programu Adobe Illustrator, Corel Draw, Inkscape lub innego dostatecznie zaawansowanego edytora grafiki wektorowej. Grafiki wektorowe zwykle daje się otworzyć także w edytorach grafiki rastrowej, które w tym celu konwertują je do formatu JPEG, TIFF, PDF lub innego formatu rastrowych plików graficznych. Pliki .svg mogą również być one importowane do programów służących do składu, jak InDesign lub Quark.

Jeśli nasze pliki nie chcą otworzyć się w żadnym z wymienionych programów lub nie możesz otworzyć pliku w innym formacie, zgłoś błąd.

Czy muszę zakładać konto użytkownika?

Nie musisz, ale szybko zechcesz, bo mając konto, możesz edytować obrazy, używać lightboxów i innych przydatnych ułatwień. Rzecz jasna, będziesz musiał założyć konto, gdy zechcesz kupić któryś z naszych obrazów.

Czym są lightboxy?

Lightboxy to twoje spersonalizowane kolekcje obrazów. Kiedy jesteś zalogowany do Interactive Stock, możesz zakładać, przeglądać i edytować lightboxy skojarzone z twoim kontem użytkownika. Możesz także udostępniać swoje lightbboxy innym.

Jak mogę filtrować wyszukiwane obrazy?

Możesz filtrować i modyfikować listę wyników, używając do tego formularzy i suwaków w lewej kolumnie. Przykładowo, możesz zostawić na liście tylko zdjęcia przedstawiające ludzi w określonym wieku lub o określonym kolorze skóry.

W każdej chwili możesz przywrócić oryginalne ustawienia filtrowania. Aby to zrobić, kliknij w logo aplikacji w górnym menu.

Jak mogę edytować obrazy dostępne w InteractiveStock?

Funkcja edycji obrazów jest dostępna tylko dla zarejstrowanych użytkowników i dotyczy tylko obrazów oznaczonych jako “edytowalne” (możesz wyświetlać wyłącznie takie obrazy, wybierając właściwą opcję w menu “Możliwość edycji” w lewej kolumnie).

Po zalogowaniu widzą oni przy miniaturach obrazów przycisk “Edytuj warstwy”, który otwiera wybrany obraz w edytorze, w którym użytkownicy mogą zmienić położenie poszczególnych przedmiotów i osób przedstawionych na zdjęciu lub ilustracji, usunąć niektóre z nich lub wymienić na inne. Po skończonej pracy użyj menu rozwijanego „Pobierz” i wybierz żądane rozmiary obrazu oraz format pliku; Gdy to zrobisz, obraz, który stworzyłeś, będzie gotowy do pobrania.

Weryfikacja płatności
Proszę czekać na zakończenie obsługi płatności

Transakcja przebiegła pomyślnie!

Cena:

Pobierz
Zamknij

Zamknij

Zamknij