Pliki M od 0,04 zł!
Language
Polski
Angielski
×

Zamówienia

 • Zapytanie ofertowe nr 12: stworzenie i obsługa Facebook FanPage [zakończone]

  W związku z realizacją projektu pn. „Stworzenie pierwszego na świecie stocku zdjęć i grafiki generowanych dynamicznie za pomocą e-usługi InteractiveStock", współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka zapraszamy do złożenia ofert na utworzenie i przygotowanie Facebook Fan Page serwisu interactivestock.pl oraz publikację treści reklamowych na utworzonym Facebook Fan Page

  [Aktualizacja:]
  Dnia 14.11.2014 r. wyłoniono wykonawcę.

 • Zapytanie ofertowe nr 11: support techniczny projektu [zakończone]

  W związku z realizacją projektu pn. „Stworzenie pierwszego na świecie stocku zdjęć i grafiki generowanych dynamicznie za pomocą e-usługi InteractiveStock", współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka zapraszamy do złożenia ofert na usługi informatyczne w zakresie utrzymania w prawidłowym działaniu produkcyjnej wersji oprogramowania serwisu interactivestock.pl (support techniczny projektu Live).

  [Aktualizacja:]
  Dnia 12.11.2014 r. wyłoniono wykonawcę.

 • Zapytanie ofertowe nr 10: kampania wizerunkowa serwisu internetowego interactivestock.pl w miesiącach: listopad 2014 – marzec 2015 [zakończone]

  W związku z realizacją projektu pn. „Stworzenie pierwszego na świecie stocku zdjęć i grafiki generowanych dynamicznie za pomocą e-usługi InteractiveStock", współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka zapraszamy do złożenia ofert na prowadzenie kampanii wizerunkowej serwisu internetowego interactivestock.pl w miesiącach: listopad 2014 roku – marzec 2015 roku.

  [Aktualizacja:]
  Dnia 31.10.2014 r. wyłoniono wykonawcę.

 • Zapytanie ofertowe nr 9: Pozycjonowanie/SEO [zakończone]

  W związku z realizacją projektu pn. „Stworzenie pierwszego na świecie stocku zdjęć i grafiki generowanych dynamicznie za pomocą e-usługi InteractiveStock", współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka zapraszamy do złożenia ofert na realizację kampanii reklamowej w Internecie serwisu internetowego interactivestock.pl – Usługa optymalizacji (Pozycjonowanie/SEO)

  [Aktualizacja:]
  Dnia 20.10.2014 r. wyłoniono wykonawcę.

 • Zapytanie ofertowe nr 8: Przeprowadzenie kampanii reklamowej w systemie Google Adwords serwisu InteractiveStock.pl [zakończone]

  W związku z realizacją projektu pn. „Stworzenie pierwszego na świecie stocku zdjęć i grafiki generowanych dynamicznie za pomocą e-usługi InteractiveStock", współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka zapraszamy do złożenia ofert na przeprowadzenie kampanii reklamowej w systemie Google Adwords serwisu InteractiveStock.pl

  [Aktualizacja:]
  Dnia 20.10.2014 r. wyłoniono wykonawcę.

 • Zapytanie ofertowe nr 7: Zakup usług eksperckich – Tłumaczenie tekstów strony www. oraz aplikacji IS na j. angielski [zakończone]

  W związku z realizacją projektu pn. „Stworzenie pierwszego na świecie stocku zdjęć i grafiki generowanych dynamicznie za pomocą e-usługi InteractiveStock", współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka zapraszamy do złożenia ofert na "Zakup usług eksperckich – Tłumaczenie tekstów strony www. oraz aplikacji IS na j. angielski"

  [Aktualizacja:]
  Dnia 15.09.2014 r. wyłoniono wykonawcę.

 • Zapytanie ofertowe nr 6: Usługa Ekspercka (cz. 2/2) - opracowanie architektury tzw. cache w celu optymalizacji wydajności przetwarzania akcji użytkowników w strukturze chmury [zakończone]

  W związku z realizacją projektu pn. „Stworzenie pierwszego na świecie stocku zdjęć i grafiki generowanych dynamicznie za pomocą e-usługi InteractiveStock", współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka zapraszamy do złożenia ofert na Usługa Ekspercka (cz. 2/2) - opracowanie architektury tzw. cache w celu optymalizacji wydajności przetwarzania akcji użytkowników w strukturze chmury. 

  [Aktualizacja:]
  Dnia 23.04.2014 r. wyłoniono dostawcę.

 • Zapytanie ofertowe nr 5: Zakup serwera typu Tower [zakończone]

  W związku z realizacją projektu pn. „Stworzenie pierwszego na świecie stocku zdjęć i grafiki generowanych dynamicznie za pomocą e-usługi InteractiveStock", współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka zapraszamy do złożenia ofert na zakup serwera typu Tower. 

  [Aktualizacja:]
  Dnia 16.01.2014 r. wyłoniono dostawcę.

 • Zapytanie ofertowe nr 4: Zakup usług eksperckich (cz. 1/2) - opracowanie polityki bezpieczeństwa przechowywania i transmisji zasobów graficznych e-usługi IS [zakończone]

  W związku z realizacją projektu pn. „Stworzenie pierwszego na świecie stocku zdjęć i grafiki generowanych dynamicznie za pomocą e-usługi InteractiveStock", współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka zapraszamy do złożenia ofert na Zakup usług eksperckich (cz. 1/2) - opracowanie polityki bezpieczeństwa przechowywania i transmisji zasobów graficznych e-usługi IS. 

  [Aktualizacja:]
  Dnia 13.01.2014 r. wyłoniono wykonawcę.

 • Zapytanie ofertowe nr 3: dokumentacja GIODO [zakończone]

  W związku z realizacją projektu pn. „Stworzenie pierwszego na świecie stocku zdjęć i grafiki generowanych dynamicznie za pomocą e-usługi InteractiveStock", współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka zapraszamy do złożenia ofert na Opracowanie regulaminu, polityki prywatności serwisu oraz kompletu procedur ochrony danych osobowych zgodnie z wymaganiami GIODO. 

  [Aktualizacja:]
  Dnia 10.01.2014 r. wyłoniono wykonawcę.

 • Zapytanie ofertowe nr 2: budowa platformy InteractiveStock [zakończone]

  W związku z realizacją projektu pn. „Stworzenie pierwszego na świecie stocku zdjęć i grafiki generowanych dynamicznie za pomocą e-usługi InteractiveStock", współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka zapraszamy do złożenia ofert na wykonanie usługi informatycznej - Budowa platformy InteractiveStock – kompletnej aplikacji portalu InteractiveStock. Szczegółowe informacje dostępne są w załączonych poniżej dokumentach (format .pdf, Formularz oferty dodatkowo w formacie Microsoft Word .doc):  

   

  Ofertacja została zakończona, wyłoniony wykonawca: Marel Software Sp. z o.o.

 • Zapytanie ofertowe nr W/01/2013: Zakup mebli biurowych [zakończone]

  W związku z realizacją projektu pn. „Stworzenie pierwszego na świecie stocku zdjęć i grafiki generowanych dynamicznie za pomocą e-usługi InteractiveStock", współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka zapraszamy do złożenia ofert na Zakup mebli biurowych – wyposażenie 1 stanowiska pracy. 

  [Aktualizacja:]
  Dnia 26.11.2013 wyłoniono wykonawcę.

 • Zapytanie ofertowe nr 1 [zakończone]

  W związku z realizacją projektu pt. " Stworzenie pierwszego na Świecie Stocku zdjęć i grafiki generowanych dynamicznie za pomocą e-usługi InteractiveStock", współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka zapraszamy do złożenia ofert na wykonanie usługi informatycznej - Opracowanie specyfikacji funkcjonalnej platformy InteractiveStock. Szczegółowe informacje dostępne są w załączonych poniżej dokumentach (format .pdf, Formularz umowy dodatkowo w formacie Microsoft Word .doc):

   

Weryfikacja płatności
Proszę czekać na zakończenie obsługi płatności

Transakcja przebiegła pomyślnie!

Cena:

Pobierz
Zamknij

Zamknij

Zamknij