Co daje pieczątka firmowa?

pieczątki

Firmowe pieczątki nie są koniecznością, ale warto je wyrobić. Upraszczają one wiele zadań w biurze. Od tej pory podpisywanie dokumentacji przebiegnie sprawnie i komfortowo. Wystarczy stempel w parafką – nie trzeba podpisywać się całym imieniem i nazwiskiem. To jedna z wielu zalet, które doceniają odbiorcy. Co powinna zawierać pieczątka? Dlaczego jest tak popularnym rozwiązaniem? Kiedy skorzystać z pieczątki firmowej?

Pieczątki firmowe

Często zalecane jest, aby firmowa pieczątka posiadała też logo firmy. Wtedy posłuży nam do celów marketingowych i brandingowych. Możemy opieczętować kupony lub opakowania danych produktów. Ważne jest to, aby umieścić na pieczątce pełną nazwę firmy. Poza tym, niezbędny jest adres firmy i numer NIP. Opcjonalnie można dodać numer REGON, adres e-mail lub telefon.

Szeroka oferta

Na rynku znajdziemy wiele usług, które wiąże się z projektowaniem pieczątek firmowych online. Istnieje kilka propozycji, które możemy wybrać. Są to głównie:

  • stemple plastikowe i drewniane,
  • pieczątki samotuszujące,
  • datowniki i numeratory,
  • pieczątki do specjalnego przeznaczenia (np. pieczątka księgowa).

pieczątki

Cena za pieczątkę nie jest wysoka, a korzyści z pewnością zauważymy bardzo szybko. Codzienna praca stanie się łatwiejsza, a firma zyska uznanie w oczach klientów. Postawmy na dobre jakościowo pieczątki, które będą nam towarzyszyć przez długi czas. Niezawodne stemple zawierają szereg ważnych informacji, które są przydatne naszym kontrahentom, wspólnikom i potencjalnym klientom.