Dlaczego warto kupić urządzenie wielofunkcyjne Epson L386

Wybierając drukarkę dla małej firmy lub domowego biura, mamy duży wybór dostępnych modeli tego rodzaju sprzętu. Jedną z ciekawszych propozycji, z jakimi wyszedł nie tak dawno producent Epson jest jego urządzenie wielofunkcyjne L386.

Innowacyjny system druku atramentowego w Epson L386

Nowoczesna technologia druku atramentowego, jaką tam zastosowano, pozwala nie tylko na doskonałe jakościowo wydruki (także na papierze fotograficznym), lecz także owocuje na przykład tym, że otrzymujemy praktycznie od razu całkowicie suchy tekst lub grafikę na papierze. Przy stosowaniu tradycyjnych kartridży z reguły trzeba było parę sekund poczekać, aż naniesiony na kartkę tusz wyschnie do końca. Przy korzystaniu z urządzenia wielofunkcyjnego Epson L386 ten problem znika – również w przypadku, gdy zależy nam na możliwie dobrym jakościowo odwzorowaniu barw (dajmy na to w sytuacji druku zdjęć z egzotycznych części świata).

Epson L386 – WiFi…

Ten model jest poza tym wyposażony w Wi-Fi, co umożliwia pracę z drukarką z dowolnego urządzenia, znajdującego się w domowej sieci. Może być to zarówno laptop, tablet jak i smartfon. To duże udogodnienie dla wszystkich, którzy muszą pracować z dużymi porcjami korespondencji via e-mail, odbierając różnego typu dokumenty. Epson L386 sprawdzi się bardzo dobrze zarówno do zwykłych domowych zastosowań, jak i tych bardziej profesjonalnych.

…oraz ekologia

Tusze, jakie oferuje swoim klientom producent omawianego urządzenia są nie tylko bardzo dobre jakościowo, i gwarantują perfekcyjny wygląd wydruku, ale też są produkowane przy zastosowaniu technologii przyjaznych środowisku naturalnemu. Pojemniczki na tusz są wykonane z materiałów, które w całości mogą podlegać recyclingowi.
Warto inwestować w usługi sprawdzonych dostawców sprzętu do drukowania. Kupując model Epson L386 z www.drtusz.pl mamy pewność, że nie otrzymamy naprawdę bardzo wydajny, nowoczesny oraz innowacyjny instrument, który pomoże nam w codziennej pracy oraz typowych zadaniach, jakie stoją z reguły przed tego typu urządzeniami.